Спорт

Головна » Спорт   

 

 

ЧЕМПІОНАТ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ З ГАНДБОЛУ

                                                                  СЕРЕД ЮНАКІВ ТА ДІВЧАТ

29 травня у м. Вінниці відбувся чемпіонат Вінницької області з гандболу серед дівчат 2005 р. н. та молодше, а 30 травня серед юнаків 2007 р. н. та молодше.

Завдяки наполегливій праці тренерів та власним зусиллям спортсмени нашої громади здолали суперників області та посіли  другі і треті місця.

У боротьбі за призові місця, команди Уланівської ДЮСШ досягнули таких результатів:

 • команда дівчат №2 с. Сальниця посіла друге місце,
 • команда хлопців №1 с. Уланів посіла друге місце,
 • команда хлопців №2 с. Сальниця виборола третє місце.

Призери змагань були нагороджені грамотами Департамету гуманітарної політики Вінницької обласної державної адміністрації.

Ми щиро вітаємо з перемогою наших юних гандболістів, які гідно представляли Уланівську ДЮСШ на цих змаганнях, та дякуємо їм за те, що підтримують високе ім’я нашої спортивної школи.

Висловлюємо велику подяку тенерам-викладачам Коновал В. В., Чехівському О. В, Кирильчуку О. С., Крикуну С. В., які виховують гідних спортсменів Уланівської громади. 

 

Відбувся чемпіонат Вінницької області з настільного тенісу серед учасників вікових категорій 2008 р.н. та 2010 р.н і молодше.

15 травня 2021 р. у місті Вінниця, в сучасному спортивному комплексі «Здоров’я», відбувся чемпіонат Вінницької області з тенісу настільного серед міні-кадетів (2008 р. н. та молодше) та серед міні-міні кадетів (2010 р. н. та молодше).

Змагання проходило між учасниками з м. Вінниці, м. Хмільника, м. Могилів-Подільський, м. Мурованих Куриловець, м. Іллінці та Уланівської територіальної громади.

Уланівську ДЮСШ в чемпіонаті представляли п’ятеро вихованців:

с. Уланів – Іщук Максим, Вахівський Владислав;

с. Сальниця – Матяш Ганна, Гавронський Іван, Павлюк Діана.

Найкращого результату досягнув Іщук Максим 2010 р. н.. 

В його віковій категорії приймали участь 17 учасників, які були розділені на чотири підгрупи.  Виборовши в своїй підгрупі І місце, він вийшов до фіналу. Змагаючись  за І місце з тенісистом із м. Іллінці, поступився, завоювавши срібну нагороду змагань.

ІІІ місце серед дівчаток 2010 р. н. завоювала Павлюк Діана с. Сальниця.

ІІІ місце серед дівчаток 2008 р. н. здобула Матяш Ганна с. Сальниця.

Показавши хорошу гру, Гавронський Іван отримав 6 місце, а Вахівський Владислав – 3 місце в підгрупі.

Дирекція спортивної школи вдячна батькам юних спортсменів, які фінансово підтримали своїх дітей, оплативши їм поїздку на змагання, і, звичайно, дітям та тренеру Голембівському Вадиму Анатолійовичу за гарну підготовку до змагань. Бажаємо вам спортивного натхнення, оптимізму, успіхів у всіх починаннях.

 

 

 

 


Всі новини
 • Контакти

   Адреса: Вінницька область, Хмільницький район, село Уланів, вулиця Миру
   Тел.:
   Email: osvita.ulaniv@ukr.net