новини

Головна » новини   
 
 
 
 
У січні стартує проєкт України  «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» серед учнів закладів загальної середньої освіти у 2023-2024 навчальному році під гаслом «Разом переможемо», що впроваджуються за ініціативи Президента України  Володимира Зеленського.  
 
 
 
 
 
 
  
 
Всеукраїнська церемонія "Свято Олімпійського прапора" з нагоди участі команди України у ІV зимових юнацьких Олімпійських іграх 2024 року. До заходу долучились учні ліцеїв Уланівської територіальної громади.
 
 
 

 Міністерство молоді та спорту України у співпраці з  Державною службою статистики Ураїни створили анкету для проведення онлайн опитування населення для моніторингу основних показників рухової активності різних вікових груп та соціальних верств населення. Опитування можна пройти за посиланням   https://survey.sportforall.gov.ua/

   

 

                                                                                  
    16 днів проти насильства – це глобальна акція, яка проводиться щорічно з 25 листопада – Міжнародний день боротьби з насильством щодо жінок до 10 грудня Міжнародний день прав людини

 

 

   У Вишеньківському ліцеї Уланівської сільської ради юрист БФ "Право на захист" Катерина Сільницька та фахівець з моніторингу ситуації Влад Янковий провели урок на тему: "Гендерно зумовлене насильство: як уникнути і протидіяти"      https://r2p.org.ua/- це сайт БФ «Право на захист»

 

 

Мобільна команда гуманітарної організації  INTERSOS  активно співпрацює  з закладами загальної середньої освіти Уланівської грамади. В рамках акції "16 днів проти насильства"  за участі фахівця з психологічної підтритки Тетяни Шевчук  та працівників відділу освіти, культури, молоді і спорту Уланівської сільської ради вібувся круглий стіл, де обговорювалися питання щодо домашнього та гендерного зумовленого насильства .  У разі необхідності допомоги фахівців гуманітарної організації INTERSOS звертатись до соціального працівника Олени Стебліної, фахівця з психологічної підтримки Тетяни Шевчук за телефоном 80961488264

 

   

 18.10.2023 року відбулася нарада керівників ЗО щодо готовності закладів до опалювального   сезону у 2023-2024  навчальному році   

 

 

          Патріотичний забіг в пам'ять про загиблих воїнів "Шаную воїнів,  біжу за героїв України". 32 часники забігу Уланівської ТГ       проявили шану та вдячність, зосередились на пам'яті Героїв.

 

 

 

       29 серпня - День пам'яті  захисників Ураїни, які загинули в          боротьбі за  незалежність,  сувернітет і територіальну     цілісність   України   

 


       Хай кожна дитина буде щасливою! Під таким гаслом 1           червня 2023 року в нашій    громаді  відбувся День захисту дітей    

 

 

  Відділ освіти, культури, молоді і спорту Уланівської сільської ради виносить на  громадське обговорення прєкт рішення "Про реорганізацію мережі, перепрофілювання закладів освіти Уланівської сільської ради"                           

 

     

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Змагання з настільного тенісу

21.10.2021 року в с.Уланів відбулися змагання з настільного тенісу серед учнів ЗЗСО Уланівської ТГ відповідно до графіка зональних змагань по програмі Гімназіади . В змаганнях прийняли участь команди з с.Уланів, с.Сальниця, с.Вишенька, с.Кропивна, с. Маркуші, с. Зозулинці, с. Рибчинці. В захоплюючій та напруженій боротьбі переможцем змагань стала команда с. Сальниця, 2-ге місце - с.Уланів, 3-тє місце - с.Кропивна, 4-те місце - с.Вишенька, 5-те місце - с.Рибчинці, 6-те місце - с.Зозулинці, 7-ме місце - с. Маркуші.
Переможці та призери змагань були нагороджені грамотами ВОКМС Уланівської сільської ради.
Відділ освіти, культури, молоді та спорту Уланівської сільської ради щиро вітає переможців та учасників змагань та висловлює подяку вчителям фізичної культури та тренерам-викладачам Уланівської ДЮСШ за підготовку дітей та організацію змагань.
 
27 серпня 2021 року на передодні Дня пам`яті захисників України на стадіоні "Вікторія" ім.Г.І.Яворського с.Уланова проведено символічний забіг в пам`ять про загиблих воїнів "ШАНУЮ ВОЇНІВ, БІЖУ ЗА ГЕРОЇВ УКРАЇНИ".
Учасниками забігу стали учні закладів загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів с. Вишенька, с. Зозулинці, с. Кропивна, с.Лип`ятин, с. Лозна, с. Сальниця, с.Уланів.
Відділ освіти, культури, молоді і спорту Уланівської сільської ради дякує адміністрації шкіл, вчителям фізичної культури, Захисту України, учням за активну участь, батькам за підтримку у проведенні забігу.
Висловлюємо щиру подяку колективу КЗ "ДЮСШ" за організацію проведення акції з вшанування пам`яті українців, які загинули в бородьбі за незалежність, сувернітет і територіальну цілісність України.
 
 

 

 

23 липня 2021 року в столиці Японії Токіо стартували ХХХІІ літні Олімпійські ігри. Цього дня весь світ доєднався до відзначення такої важливої події.

23 липня в Уланівській територіальній громаді відбувся урочистий захід з нагоди відкриття Олімпіади – церемонія підняття Олімпійського прапора.

Місце проведення заходу: стадіон "Вікторія" с. Уланів
Початок – о 10.00.

Цей захід символізував підтримку жителями Уланівської громади українських спортсменів, які представлятли Україну та боролися за медалі на Олімпійських іграх.

 

 

 

 

 

Міністерство освіти і науки України спільно з громадською організацією «Центр демократичних реформ і медіа» у червні 2021 року започаткував проєкт «Гайда на кухню!», який реалізується IREX за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

12-23 липня 2021 року відбулася онлайн-вікторина для школярів про страви й традиції української кухні «Гайда на кухню!».

Участь у проєкті взяла команда "Potato Tornado" ОЗШ І-ІІІ ст. с. Уланів:

куратор проєкту  

МЕЛЬНИК АЛЛА ВАСИЛІВНА

учасники проєкту:

учениця 8-Б класу ДРОНЕНКО ДАРІЯ

учень 8-Б класу ЛЕВЧУК МАКСИМ

учениця 7 класу ЛЕВЧУК ТЕТЯНА

учениця 10-Б класу МАЛЬОВАНА ВІКТОРІЯ

учениця 10-Б класу МЕЛЬНИК АНАСТАСІЯ

Відділ освіти, культури, молоді і спорту Уланівської сільської ради висловлює щирі слова подяки вчителю, учням, їх батькам та адміністрації ОЗШ І-ІІІ ст. с. Уланів за активну участь, віддані сили, витрачений час, чесні старання та наполегливість. Ні на секунду не було сумнівів, що мета одна — це перемога. Дякуємо за успішну роботу. Такий відмінний результат надовго порадує всіх нас.


 

 

 

 

 

 

 1 червня 2021 року до відзначення  міжнародного Дня захисту дітей відділом освіти культури, молоді і спорту Уланівської сільської ради та Дитячо-юнацькою спортивною школою проведено фестиваль велосипедних заходів «Я на велосипеді – ні обмежень, ні кордонів!» на стадіоні «Вікторія» с. Уланів.

У фестивалі взяли участь учні 3-5 класів ОЗШ І-ІІІ ст. с. Уланів. Учасники проявили завзяття, наполегливість, позитив. Переможців кожного етапу фестивалю нагороджено дипломами. Спонсорами заходу приватними підприємцями, братами Олександром та Андрієм Шурманами всім учасникам було вручено солодощі і соки.

Відділ освіти, культури, молоді і спорту висловлює щиру подяку колективам КЗ «Дитячо-юнацька спортивна школа», ОЗШ І-ІІІ ст. с. Уланів, спонсорам – за організацію , учням – за участь, батькам – за підтримку в проведенні заходу!

  

 

Практичне заняття вчителів інформатики

10 січня 2018 р.відбулось в ЗШ І-ІІІ ст. с.Улані.Учитель інформатики Комаровський В.У. представив учителям завдання, які розв'язували учні на ІІ етапі Вссеукраїнських учнівських олімпіад з інформатики та інформаційних технологій. 

     Володимир Устинович проаналізував розв'язки завдань олімпіади, практично показав як правильно виконувати кожне із завдань. Учителі розглянули необхідні форми та інструменти роботи у програмі Excel для розв'язання запропонованих завдань олімпіади.

     Метою заняття було вдосконалення знань учителів інформатики. Педагоги отримали поради та здобули практичні навички роботи.   22.01.2018 | Aдмін

Вернутись назад