новини

Головна » новини   
 
 

Відділ освіти, культури, молоді і сорту Уланівської сільської ради вітає вчителів, учнів та батьків із закінченням складного, насиченого, нажаль, сумними подіями, навчального року. Цієї весни було призупинено  навчання у школах на два тижні, а у деяких регіонах все ще немає змоги його відновити. Чимало учнів  були змушені переїжджати в іншу область або ж закордон, щоб вберегти себе та своїх рідних.

Тому цьогоріч свято Останнього дзвоника відбувається для всіх у незвичному форматі. Ані урочистої лінійки, святково вбраних школярів з пишними букетами, схвильованих випускників й теплих обіймів. Ми знаємо, як кожен учень готувався до цієї події заздалегідь і наскільки для них важливо було бути в цей день разом зі своїми однокласниками, вчителями й батьками! І хоча військовий стан вніс свої корективи у навчання й проведення шкільних урочистостей, це не привід засмучуватись. Сьогодні кожен школяр став частинкою свята Останнього дзвоника онлайн!

    Наперекір викликам воєнного часу, освітяни та науковці, вчителі та  учні продовжують активно працювати, наближаючи перемогу України та захищаючи весь цивілізований світ від російської агресії. Про що свідчать успіхи   учнів нашої громади в олімпіадах та конкурсах територіального та обласного значення.

    Нехай жодні перепони на вашому шляху не зможуть здолати вашого духу. Усі ви продемонстрували, що здатні швидко адаптуватися до інших реалій й бути потрібними в цю мить. Ваша невтомна праця й готовність ставити інтереси інших вище своїх – захоплює. . Адже Ви – майбутнє нашої країни, люди, від яких залежить, якою в майбутньому стане Україна.

    Бажаємо всім продуктивного відпочинку, щоб з новими силами розпочати новий навчальний рік!
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ЗМАГАННЯ З НАСТІЛЬНОГО ТЕНІСУ
21.10.2021 року в с.Уланів відбулися змагання з настільного тенісу серед учнів ЗЗСО Уланівської ТГ відповідно до графіка зональних змагань по програмі Гімназіади . В змаганнях прийняли участь команди з с.Уланів, с.Сальниця, с.Вишенька, с.Кропивна, с. Маркуші, с. Зозулинці, с. Рибчинці. В захоплюючій та напруженій боротьбі переможцем змагань стала команда с. Сальниця, 2-ге місце - с.Уланів, 3-тє місце - с.Кропивна, 4-те місце - с.Вишенька, 5-те місце - с.Рибчинці, 6-те місце - с.Зозулинці, 7-ме місце - с. Маркуші.
Переможці та призери змагань були нагороджені грамотами ВОКМС Уланівської сільської ради.
Відділ освіти, культури, молоді та спорту Уланівської сільської ради щиро вітає переможців та учасників змагань та висловлює подяку вчителям фізичної культури та тренерам-викладачам Уланівської ДЮСШ за підготовку дітей та організацію змагань.

 

 

Протокол №1 Засідання конкурсної комісії

ь
 
 
27 серпня 2021 року на передодні Дня пам`яті захисників України на стадіоні "Вікторія" ім.Г.І.Яворського с.Уланова проведено символічний забіг в пам`ять про загиблих воїнів "ШАНУЮ ВОЇНІВ, БІЖУ ЗА ГЕРОЇВ УКРАЇНИ".
Учасниками забігу стали учні закладів загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів с. Вишенька, с. Зозулинці, с. Кропивна, с.Лип`ятин, с. Лозна, с. Сальниця, с.Уланів.
Відділ освіти, культури, молоді і спорту Уланівської сільської ради дякує адміністрації шкіл, вчителям фізичної культури, Захисту України, учням за активну участь, батькам за підтримку у проведенні забігу.
Висловлюємо щиру подяку колективу КЗ "ДЮСШ" за організацію проведення акції з вшанування пам`яті українців, які загинули в бородьбі за незалежність, сувернітет і територіальну цілісність України.
 
 

 

 

23 липня 2021 року в столиці Японії Токіо стартували ХХХІІ літні Олімпійські ігри. Цього дня весь світ доєднався до відзначення такої важливої події.

23 липня в Уланівській територіальній громаді відбувся урочистий захід з нагоди відкриття Олімпіади – церемонія підняття Олімпійського прапора.

Місце проведення заходу: стадіон "Вікторія" с. Уланів
Початок – о 10.00.

Цей захід символізував підтримку жителями Уланівської громади українських спортсменів, які представлятли Україну та боролися за медалі на Олімпійських іграх.

 

 

 

 

 

Міністерство освіти і науки України спільно з громадською організацією «Центр демократичних реформ і медіа» у червні 2021 року започаткував проєкт «Гайда на кухню!», який реалізується IREX за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

12-23 липня 2021 року відбулася онлайн-вікторина для школярів про страви й традиції української кухні «Гайда на кухню!».

Участь у проєкті взяла команда "Potato Tornado" ОЗШ І-ІІІ ст. с. Уланів:

куратор проєкту  

МЕЛЬНИК АЛЛА ВАСИЛІВНА

учасники проєкту:

учениця 8-Б класу ДРОНЕНКО ДАРІЯ

учень 8-Б класу ЛЕВЧУК МАКСИМ

учениця 7 класу ЛЕВЧУК ТЕТЯНА

учениця 10-Б класу МАЛЬОВАНА ВІКТОРІЯ

учениця 10-Б класу МЕЛЬНИК АНАСТАСІЯ

Відділ освіти, культури, молоді і спорту Уланівської сільської ради висловлює щирі слова подяки вчителю, учням, їх батькам та адміністрації ОЗШ І-ІІІ ст. с. Уланів за активну участь, віддані сили, витрачений час, чесні старання та наполегливість. Ні на секунду не було сумнівів, що мета одна — це перемога. Дякуємо за успішну роботу. Такий відмінний результат надовго порадує всіх нас.


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1 червня 2021 року до відзначення  міжнародного Дня захисту дітей відділом освіти культури, молоді і спорту Уланівської сільської ради та Дитячо-юнацькою спортивною школою проведено фестиваль велосипедних заходів «Я на велосипеді – ні обмежень, ні кордонів!» на стадіоні «Вікторія» с. Уланів.

У фестивалі взяли участь учні 3-5 класів ОЗШ І-ІІІ ст. с. Уланів. Учасники проявили завзяття, наполегливість, позитив. Переможців кожного етапу фестивалю нагороджено дипломами. Спонсорами заходу приватними підприємцями, братами Олександром та Андрієм Шурманами всім учасникам було вручено солодощі і соки.

Відділ освіти, культури, молоді і спорту висловлює щиру подяку колективам КЗ «Дитячо-юнацька спортивна школа», ОЗШ І-ІІІ ст. с. Уланів, спонсорам – за організацію , учням – за участь, батькам – за підтримку в проведенні заходу!

  

 

КУРСИ 2018

КУРСИ 2018

09.01.2018 | Aдмін

Вернутись назад


Всі новини
  • Контакти

      Адреса: Вінницька область, Хмільницький район, село Уланів, вулиця Миру
      Тел.:
      Email: osvita.ulaniv@ukr.net